Aktuality
CERTIFIKACE MAGNISTRETCH (13.9.2017)
Certifikátem ACA
Pokud hledáte kvalitní matraci, která vám pomůže uvolnit páteř a řešit bolesti zad, pak byste měli zavítat do naší prodejny v Děčíně.
U nás najdete patentovanou matraci Magnistretch od společnosti Magniflex, která byla nedávno oceněna certifikátem od Americké asociace chiropraktiků (ACA).
Certifikát ACA je předáván pouze společnostem, které prokázaly mimořádné vlastnosti svých výrobků v oblasti zdraví. A to právě Magniflex s jejich matrací Magnistretch dokázal.
Tato matrace prošla všemi testy a kontrolami, které vyžaduje potvrzení od ACA. Výhody této matrace jsou jednoznačné - pomáhá uvolnit páteř, zmírnit bolesti zad, řeší potíže s výhřezem ploténky, sesedáním páteře a problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti.
Certifikát ACA je pro společnost Magniflex nejvyšším oceněním a motivací k dalšímu výzkumu a vývoji v oblasti spánkové regenerace.
Kromě matrací nabízíme i patentované polštáře, které jsou rovněž dalším krokem k dokonalému spánku.
V naší prodejně v Děčíně najdete nejen kvalitní produkty, ale i profesionální poradenství s ohledem na vaše zdraví a potřeby. 
Pokud tedy hledáte matraci, která vám pomůže ulevit od bolesti zad a uvolnit páteř, neváhejte nás navštívit v naší prodejně v Děčíně.
 
Americká asociace chiropraktiků potvrzuje mimořádné vlastnosti matrace Magnistretch !
Na celém světě existuje pouze šest společností, které disponují certifikátem ACA
Magniflex se díky patentované matraci Magnistretch stal členem tohoto prestižního klubu. 
Matrace Magnistretch prošla všemi testy a kontrolami vyžadovanými protokolem ACA, který potvrzuje, že příznivé účinky této matrace napomáhají protažení a uvolnění páteře a prokazatelně vedou ke zmírnění bolestí zad. 
Kromě toho Magnistretch napomáhá klientům řešit potíže s výhřezem ploténky, sesedáním páteře a problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti.
Certifikát, jenž byl udělen skupinou lékařů ACA, je pro Magniflex tím nejvyšším oceněním a motivuje společnost pokračovat v soustavném výzkumu a vývoji v oblasti spánkové regenerace. 
Být odborně na špici a nabízet jedinečné patentované matrace a polštáře je základním pilířem filozofie společnosti Magniflex.
JECH Děčín - Akční slevy - DOPRAVA ZDARMA (23.12.2016)
Kvalitní české sedací soupravy
Kvalitní české sedací soupravy JECH
Mimořádná AKCE na kompletní sortiment !
Český výrobce nábytku JECH CZ s.r.o. dodává sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví.
Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 12 barevných odstínů dřeva, záruku 5let.
Sedací soupravy ani další nábytek není nutné objednávat v celých sestavách, ale máte možnost výběru samostatné sedačky, křesla, židle nebo stolku.
Vybranou sedací soupravu vám dodáme v provedení rozkládací, rohová, kožená, látková, úložná nebo pevná.
Možnost vyzkoušení v Nábytek PANDA Děčín - DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
 
Jech specializovaný prodejce Nábytek Panda Děčín
 
V dnešní době je velmi obtížné vybrat kvalitní a spolehlivou sedací soupravu, která by splňovala všechny požadavky a zároveň byla příjemná na pohled. 
Naštěstí existuje česká značka JECH, která nabízí perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 12 barevných odstínů dřeva, záruku 5 let a mimořádnou akci na kompletní sortiment JECH od Nábytku Panda Děčín.
JECH se drží svých zásad a vyrábí nábytek pouze z kvalitních materiálů, které vydrží dlouhodobé používání a jsou snadno udržovatelné. 
Kromě toho nabízí velmi široký sortiment, který umožňuje výběr samostatných kusů jako jsou sedačky, křesla, židle nebo stolky. 
Je možné si vybrat i rozkládací, rohovou, koženou, látkovou, úložnou nebo pevnou sedací soupravu.
Pokud váháte s nákupem, máte možnost si sedací soupravu vyzkoušet v nábytkářské prodejně PANDA v Děčíně. 
Nábytek JECH si vás zároveň získá svou snadnou dostupnosti pro dopravu po celé ČR.
Využijte mimořádnou akci na kompletní sortiment JECH od Nábytku Panda Děčín a již brzy si pořiďte kvalitní a spolehlivou sedací soupravu od českého výrobce JECH.
Heureka.cz (28.5.2017)
Hodnocení
 
Pokud objednáváte zboží přes portál Heureka.cz , tak je možné, že Vám přijde dotazník ještě dříve, než Vám bude dodáno zboží. 
Zvláště pokud se jedná o atyp nebo zboží na zakázku.
Dotazník rozesílá automat nezávisle na nás a bez našeho vědomí.
Děkujeme za pochopení
Nalezeno 47 položek.   1. stránka ze 16   
Přejít na stránku: