Aktuality
Dny zdravého spánku 2024 (1.3.2024)
Sleva 15%!
Hledáte novou zdravotní matraci nebo polštář, který vám zajistí pohodlný spánek a správnou oporu během noci?
Pak máme pro vás skvělou zprávu! 
Naše prodejna v Děčíně právě nabízí úžasnou akci, která vám umožní pořídit si kvalitní zdravotní matraci nebo polštář se slevou 15% a navíc s dopravou zdarma.
 
Od 4.3.2024 do 18.3.2024 máte jedinečnou možnost vybrat si z široké nabídky zdravotních matrací a polštářů se slevou 15%.
Tato akce je skvělou příležitostí pro všechny, kteří dbají na správnou oporu těla během spánku a chtějí si dopřát kvalitní odpočinek.
 
Zdravotní matrace a polštáře jsou velmi důležité pro správnou regeneraci organismu během spánku. Díky nim si můžete zajistit optimální podmínky pro relaxaci a odpočinek, které jsou nezbytné pro správnou funkci vašeho těla a mysli.
Proto je důležité vybrat si matraci a polštář, které budou plně vyhovovat vašim potřebám a preferencím.
 
Naše prodejna v Děčíně vám ráda poradí s výběrem správné zdravotní matrace nebo polštáře, který bude perfektně ladit s vašimi potřebami. Máme v nabídce matrace různých velikostí a tvrdostí, které jsou vhodné pro různé typy spánku a postav. Naši zkušení prodejci vám rádi poradí s výběrem takové matrace, která bude pro vás tou pravou volbou.
 
Nezapomeňte využít tuto skvělou akci a pořiďte si kvalitní zdravotní matraci nebo polštář se slevou 15% a dopravou zdarma. 
Navštivte naši prodejnu v Děčíně a dopřejte si kvalitní a zdravý spánek, který si zasloužíte. 
Těšíme se na vaši návštěvu!
CERTIFIKACE MAGNISTRETCH (13.9.2017)
Certifikátem ACA
Pokud hledáte kvalitní matraci, která vám pomůže uvolnit páteř a řešit bolesti zad, pak byste měli zavítat do naší prodejny v Děčíně.
U nás najdete patentovanou matraci Magnistretch od společnosti Magniflex, která byla nedávno oceněna certifikátem od Americké asociace chiropraktiků (ACA).
Certifikát ACA je předáván pouze společnostem, které prokázaly mimořádné vlastnosti svých výrobků v oblasti zdraví. A to právě Magniflex s jejich matrací Magnistretch dokázal.
Tato matrace prošla všemi testy a kontrolami, které vyžaduje potvrzení od ACA. Výhody této matrace jsou jednoznačné - pomáhá uvolnit páteř, zmírnit bolesti zad, řeší potíže s výhřezem ploténky, sesedáním páteře a problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti.
Certifikát ACA je pro společnost Magniflex nejvyšším oceněním a motivací k dalšímu výzkumu a vývoji v oblasti spánkové regenerace.
Kromě matrací nabízíme i patentované polštáře, které jsou rovněž dalším krokem k dokonalému spánku.
V naší prodejně v Děčíně najdete nejen kvalitní produkty, ale i profesionální poradenství s ohledem na vaše zdraví a potřeby. 
Pokud tedy hledáte matraci, která vám pomůže ulevit od bolesti zad a uvolnit páteř, neváhejte nás navštívit v naší prodejně v Děčíně.
 
Americká asociace chiropraktiků potvrzuje mimořádné vlastnosti matrace Magnistretch !
Na celém světě existuje pouze šest společností, které disponují certifikátem ACA
Magniflex se díky patentované matraci Magnistretch stal členem tohoto prestižního klubu. 
Matrace Magnistretch prošla všemi testy a kontrolami vyžadovanými protokolem ACA, který potvrzuje, že příznivé účinky této matrace napomáhají protažení a uvolnění páteře a prokazatelně vedou ke zmírnění bolestí zad. 
Kromě toho Magnistretch napomáhá klientům řešit potíže s výhřezem ploténky, sesedáním páteře a problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti.
Certifikát, jenž byl udělen skupinou lékařů ACA, je pro Magniflex tím nejvyšším oceněním a motivuje společnost pokračovat v soustavném výzkumu a vývoji v oblasti spánkové regenerace. 
Být odborně na špici a nabízet jedinečné patentované matrace a polštáře je základním pilířem filozofie společnosti Magniflex.
JECH Děčín - Akční slevy - DOPRAVA ZDARMA (23.12.2016)
Kvalitní české sedací soupravy
Kvalitní české sedací soupravy JECH
Mimořádná AKCE na kompletní sortiment !
Český výrobce nábytku JECH CZ s.r.o. dodává sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví.
Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 12 barevných odstínů dřeva, záruku 5let.
Sedací soupravy ani další nábytek není nutné objednávat v celých sestavách, ale máte možnost výběru samostatné sedačky, křesla, židle nebo stolku.
Vybranou sedací soupravu vám dodáme v provedení rozkládací, rohová, kožená, látková, úložná nebo pevná.
Možnost vyzkoušení v Nábytek PANDA Děčín - DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
 
Jech specializovaný prodejce Nábytek Panda Děčín
 
V dnešní době je velmi obtížné vybrat kvalitní a spolehlivou sedací soupravu, která by splňovala všechny požadavky a zároveň byla příjemná na pohled. 
Naštěstí existuje česká značka JECH, která nabízí perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 12 barevných odstínů dřeva, záruku 5 let a mimořádnou akci na kompletní sortiment JECH od Nábytku Panda Děčín.
JECH se drží svých zásad a vyrábí nábytek pouze z kvalitních materiálů, které vydrží dlouhodobé používání a jsou snadno udržovatelné. 
Kromě toho nabízí velmi široký sortiment, který umožňuje výběr samostatných kusů jako jsou sedačky, křesla, židle nebo stolky. 
Je možné si vybrat i rozkládací, rohovou, koženou, látkovou, úložnou nebo pevnou sedací soupravu.
Pokud váháte s nákupem, máte možnost si sedací soupravu vyzkoušet v nábytkářské prodejně PANDA v Děčíně. 
Nábytek JECH si vás zároveň získá svou snadnou dostupnosti pro dopravu po celé ČR.
Využijte mimořádnou akci na kompletní sortiment JECH od Nábytku Panda Děčín a již brzy si pořiďte kvalitní a spolehlivou sedací soupravu od českého výrobce JECH.
Nalezeno 48 položek.   1. stránka ze 16   
Přejít na stránku: