Aktuality
CERTIFIKACE MAGNISTRETCH (13.9.2017)
Certifikátem ACA
Americká asociace chiropraktiků potvrzuje mimořádné vlastnosti matrace Magnistretch !
Na celém světě existuje pouze šest společností, které disponují certifikátem ACA
Magniflex se díky patentované matraci Magnistretch stal členem tohoto prestižního klubu. 
Matrace Magnistretch prošla všemi testy a kontrolami vyžadovanými protokolem ACA, který potvrzuje, že příznivé účinky této matrace napomáhají protažení a uvolnění páteře a prokazatelně vedou ke zmírnění bolestí zad. 
Kromě toho Magnistretch napomáhá klientům řešit potíže s výhřezem ploténky, sesedáním páteře a problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti.
Certifikát, jenž byl udělen skupinou lékařů ACA, je pro Magniflex tím nejvyšším oceněním a motivuje společnost pokračovat v soustavném výzkumu a vývoji v oblasti spánkové regenerace. 
Být odborně na špici a nabízet jedinečné patentované matrace a polštáře je základním pilířem filozofie společnosti Magniflex.
Heureka.cz (28.5.2017)
Hodnocení
 
Pokud objednáváte zboží přes portál Heureka.cz , tak je možné, že Vám přijde dotazník ještě dříve, než Vám bude dodáno zboží. 
Zvláště pokud se jedná o atyp nebo zboží na zakázku.
Dotazník rozesílá automat nezávisle na nás a bez našeho vědomí.
Děkujeme za pochopení
Vyhřezlá ploténka ? Sesedání páteře ? Skřípnutý nerv ? (22.4.2017)
Přijďte vyzkoušet matrace Magnistretch
Patentované matrace Magnistretch určené pro aktivní regeneraci těla během spánku
Představte si dokonalý spánek, kdy vaše tělo nejen regeneruje, ale dokonce se protahuje a to bez vašeho přičinění. 
Ano, firma Magniflex Italy, která se spánkem zabývá již přes 50 let, opět překročila hranice a posunula spánek do jiné dimenze. 
Svůj nový celosvětový patent Magnistretch vyvinula ve spolupráci s Univerzitou v Zaragoze.
 
Inspirací bylo neustále zatěžované lidské tělo, jehož páteř každý den, večer po 18 hodinách zátěže, sesedne o 1-2 cm. Proto by měl člověk své tělo protahovat. 
Strečink je účinná metoda, která umí přirozeně a šetrně připravit svaly na docela obyčejné fungování vašeho těla. 
Strečink opravdu není určen pouze pro sportovce, ale je vhodným cvičením pro každého, kdo si chce uchovat svůj pohybový aparát co nejdéle v dobrém stavu. 
Zlepšuje pružnost svalů a zvyšuje svalovou kontrolu, flexibilitu a rozsah pohybu. 
Strečink je také přínosem pro vaši mysl, snižuje stres, je využíván i jako součást fyzioterapie při léčbě problémů s pohybovým aparátem. 
Předcházení nejen zmíněným problémům je hlavní, zdravotně preventivní aspekt strečinku.
 
Matrace z kolekce Magnistretch využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. 
Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. 
Spánek na této matraci má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku.
Nově vyvinutá konstrukce matrace představuje funkce, které jsou prospěšné pro biomechanickou obnovu páteře během spánku, což vede k lepší a rychlejší obnově meziobratlových plotének a relaxaci zádového svalstva.“
Antonio Herrera Rodríguez, Emeritní profesor traumatologie a ortopedie. 
Koordinátor multidisciplinárního výzkumu na Musculoskeletal Biomedical Research Center of Aragon. 
Výzkumný pracovník institutu I3A, Zaragoza University.
Tento unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře je exkluzivním patentem společnosti Magniflex a byl vyvinut ve spolupráci s Univerzitou v Zaragoze.
 
Tyto matrace pozitivně napomáhají při zdravotních problémech s páteří, klouby a se zádovým svalstvem (tři hlavní problémy, u kterých má matrace pomoci je výhřez ploténky, sesedání páteře a skřípnutý sedací nerv v oblasti páteře, dále při bolestech krční a bederní páteře apod.). 
Jde o unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře.
Matrace je sestavena z kombinace tří vrstev vysoce kvalitních studených (HR) pěn a prodyšného potahu z jedinečné termoregulační patentované látky Outlast s prošitou 2 cm vrstvou paměťové pěny přímo v potahu. 
Spodní pěna vytváří tzv. ortopedický základ, prostřední pěna je unikátně prořezána od poloviny napravo v jednom směru a od poloviny nalevo v druhém směru, uprostřed jsou průřezy kolmé. 
Vrchní vrstva měkké studené pěny má při zatížení vyšší roztažnost než prostřední vrstva a je do prostřední prořezané pěny klínově zasazena. 
Při zatížení ležícím tělem se díky zmíněným průřezům a vyšší roztažnosti horní vrstvy matrace roztáhne a s tím i jemně “natahuje” spícího.
Patent funguje při spaní na zádech i při spaní na boku. 
Napomáhá při sesedání páteře, vyhřezlých ploténkách nebo skřípnutému nervu.
 
Nábytek PANDA Děčín 
Nalezeno 52 položek.   1. stránka ze 18   
Přejít na stránku: