Aktuality
MONTERO & CONIFERA v Děčíně (1.3.2015)
Český značkový nábytek
Nábytek PANDA Děčín - DOPRAVA ZDARMA
 
MONTEROhttp://www.montero.cz
- postele
- ložnice 
- sedací soupravy
- dětské pokoje
- šatní skříně
- obývací pokoje
- pracovny a stoly
- kancelářský nábytek
- knihovny a předsíně
- židle
 
CONIFERAhttp://www.conifera.cz
 český exklusivní nábytek
 
Možnost objednání v nábytku PANDA Děčín 
Poskytujeme kompletní servis 
 

INTERMONT - CONIFERA® - MONTERO®

Nábytek PANDA Děčín (1.3.2015)
PANDA nábytek v DĚČÍNĚ - matrace - ložnice - postele
Nábytek PANDA DĚČÍN
Studio zdravého spánku - zdravotní matrace - lamelové rošty - postele - kompletní ložnice - válendy
 
PANDA nábytek ( U Zámeckého parku - naproti poliklinice )
U Plovárny 1262/12
Děčín I
405 02
tel./fax : 412 519 740
mob. : 733 387 813
info@nabytekpanda.cz
www.nabytekpanda.cz
 
OTEVÍRACÍ DOBA
Po - Pá: 9.00 - 17.30
So: 9.00 - 12.00
 
Parkování u prodejny
Bezbariérový vstup
 
Splátkový prodej : Essox  
 
Bytový, kancelářský, restaurační, dětský nábytek.
Dětské pokoje, obývací pokoje, válendy, sedací soupravy, postele, ložnice, zdravotní matrace stále
skladem nebo do 24 hodin i vakuově balené , pevné ,polohovací i motorové lamelové rošty, stoly a židle, jídelní nábytek.
 
Prodejna a studio zdravého spánku Děčín.
Nabízíme vysokou kvalitu, profesionální přístup a příznivou cenu.
 
Široká nabídka. Doprava ZDARMA po celé ĆR.
PerDormire (20.3.2011)
Nanotechnologie

Tak nanotechnologie už i v ložnici?!

Spánek je nejdůležitější  formou odpočinku každého člověka. V dnešní uspěchané době  se stává relaxace nepostradatelnou součástí našeho života. Značka PerDormire, již tradičně spojovaná s novou kulturou zdravého spaní, přichází na trh s novinkami ze světa matrací a polštářů.

 
 

Spánek je nejdůležitější formou odpočinku každého člověka. V dnešní uspěchané době se stává relaxace nepostradatelnou součástí našeho života. Značka PerDormire, již tradičně spojovaná s novou kulturou zdravého spaní, přichází na trh s novinkami ze světa matrací a polštářů.Matrace MIND IMPRESSION

PerDormire přináší novou řadu  matrací LIFESTYLE, charakteristickou špičkovými materiály z viscoelastické, tzv. líné pěny. Jsou určeny pro zákazníky s individuálními potřebami pro kvalitní spánek.

Vlajkovou lodí této řady je matrace MIND IMPRESSION. Kombinace líné pěny v horní části jádra a kvalitní studené pěny ve spodní části poskytuje pohodlnou a pevnou oporu těla. Při konstrukci potahu byla použita nanotechnologie, která dodává matraci dlouhodobě vysokou prodyšnost a zároveň umožňuje odvod potu do povrchové tkaniny. 
Matrace AIR MEMORYPro zdravý spánek aktivních lidí je vhodná  vzdušná, ortopedická matrace AIR MEMORY COOLMAX PLUS. Dvouvrstvé jádro kombinuje línou a studenou pěnu a vytváří účinnou oporu celého těla. Povrch potahu tvoří čtyřkanálkové duté vlákno Coolmax s velmi dobrou tepelnou regulací a rychlým odvodem tělesné vlhkosti.

Velmi specifická matrace HR TERAPY je tvořena monoblokem kvalitní studMatrace HR TERAPYené pěny. Komfortní spánek je zajištěn jejím rozdělením do sedmi anatomických zón s rozdílnou tuhostí pro jednotlivé části těla. Zabezpečuje tak velmi dobré podmínky pro správnou polohu páteře. Komfort spaní a příjemnou relaxaci podpoří potah se všitou viscoelastickou pěnou, který je vodoodpudivý, snímatelný, s antibakteriální úpravou.

BIO trendy i ve vaší ložnici

Matrace GENESI HDPřírodní materiály a zdravý životní styl jsou běžnou součástí moderní doby. Značka PerDormire zařazuje nové BIO materiály do své kolekce a přináší tyto trendy i do našich ložnic. Prostřednictvím BIO matrací představuje novou dimenzi spánku. Relaxační účinek a výborné ortopedické vlastnosti ocení i ti nejnáročnější.

BIO matrace jsou určeny pro uživatele, kteří dávají přednost přírodě a ekologickým materiálům. Působí relaxačním účinkem na lidský organismus a svými ortopedickými vlastnostmi zajišťují zdravý a nerušený spánek. PerDormire svou řadou BIO, prezentující čtyři typy matrací, přináší zdravý životní styl do vaší ložnice. Na trh v tomto roce přicházejí tři novinky.Matrace BIO MIND PLUS

Vlajkovou lodí kolekce je matrace GENESI HD. Poskytuje komfortní spánek díky dvouvrstvému jádru. Jeho horní vrstva z líné pěny se ideálně přizpůsobí tvaru těla a představuje jeho ortopedickou oporu.

 

Spodní vrstva o vysoké elasticitě tvoří výbornou ergonomickou základnu. Mimořádně vysoký 40% podíl přírodních látek na bázi soyi v jádru matrace velmi příznivě působí na relaxaci zejména pohybového ústrojí. Potah se všitou viscoelastickou pěnou přináší pohodlné spaní a obsažené stříbro zajišťuje antibakteriální a antiseptické účinky.

Matrace BIO SLEEP PLUSVýborné ortopedické a hygienické vlastnosti matrace BIO MIND PLUS jsou dány kombinací viscoelastické pěny, která je obsažena jak v horní části jádra, tak v prošitém potahu, a studené pěny, tvořící základní část jádra. Komfort doplňuje boční provzdušňovací pás a mikrokapsle v potahu, které uvolňují čerstvou lesní vůni. Stejně jako GENESI HD má i tato matrace snímatelný pratelný potah.

Zásady čínské koncepce Feng Shui, harmonizující lidskou psychiku s okolím, se promítají do matrace BIO SLEEP PLUS. Jádro z bio studené pěny pomáhá vytvářet zklidňující prostředí pro zdravé spaní. Příjemná levandulová vůně obsažená v mikrokapslích povrchu matrace, působí proti nespavosti, stresu a depresi.

 

 

 

 

Nábytek PANDA.cz

 
Nalezeno 52 položek.   6. stránka ze 18   
Přejít na stránku: